Obsługa informatyczna firm B2B – outsourcing it

Nasz zespół informatyków oraz specjalistów IT zapewni komfort pracy w Twojej firmie, bieżącej pomocy dla użytkowników (Helpdesk) oraz administrowania siecią.

Stała opieka informatyczna jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć stały dostęp do nowych technologii oraz wykwalifikowanych specjalistów nie inwestując własnych środków w sprzęt, personel i kosztowne szkolenia. Obsługa informatyczna może obejmować zarówno pełną obsługę techniczną naszego Klienta, jak również tylko wybrany zakres oferowanych usług (częściowy outsourcing IT ) . Firmy często korzystają z outsourcingu częściowego, przekazując firmie zewnętrznej niewygodne i nieopłacalne w utrzymaniu obszary.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą rynku przygotowaliśmy ofertę obsługi informatycznej Państwa firmy. Nasze dotychczasowe wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm i instytucji pozwala nam zaproponować Państwu kompleksową ofertę obsługi. Umowa zapewnia Państwu stałą opiekę informatyczną bez konieczności utrzymywania stanowiska informatyka, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów stałych. Realizujemy również opiekę informatyczną z rozproszonymi oddziałami w Kraju.

Obsługa informatyczna firm. outsourcing it. profesjonalne wsparcie B2B

Przejmujemy odpowiedzialność za funkcjonowanie infrastruktury informatycznej naszych Klientów. Dodatkowo gwarantujemy krótkie czasy reakcji. Zakres działania obsługi informatycznej jest ustalany do indywidualnych potrzeb Klienta po wykonanym bezpłatnym audycie informatycznym.

 

Zapewniamy:

profesjonalną obsługę dla biznesu (outsourcing it)
wysoki poziom wsparcia informatycznego
bezpieczeństwo danych i informacji
zespół profesjonalnych informatyków
natychmiastowe wsparcie IT
redukcję kosztów obsługi informatycznej
dedykowanego opiekuna
monitorowanie świadczonych usług
administracja infrastrukturą informatyczną

 

Oferujemy:

audyty komputerów, serwerów i sieci
instalację i obsługę serwerów lokalnych
zarządzanie bezpieczeństwem danych
stałą profilaktykę bezpieczeństwa obejmującą aktualizacje, backupy
okresowe przeglądy, kontrole i inwentaryzację sprzętu, oprogramowania i sieci teleinformatycznych
monitoring serwerowni oraz sieci (pełna opieka informatyczna)
pomoc, wspomaganie pracowników i stałe doradztwo techniczne
i wiele innych rozwiązań niezbędnych w nowoczesnym biznesie

Obsługa zdalna i lokalna firm

Zalety umowy serwisowej:

Możliwość skoncentrowania się firmy na kluczowych zadaniach, co podnosi jej efektywność. Uproszczenie struktury organizacyjnej. Świadczenie usług informatycznych przez zespół ekspertów z dziedziny IT zwiększa wydajność, zapewnia wysoką jakość oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Jako partner dystrybutorów sprzętu komputerowego, zapewniamy obsługiwanym przez nas firmom niższe ceny przy zakupach. Firmy, które skorzystają z naszej oferty, uzyskują dostęp do 24-o godzinnej, przez 365 dni w roku pomocy technicznej pod numerem telefonu wskazanym w umowie.

Monitoring IT – przykładowe zastosowania

monitoring serwerów, monitorowanie komputerów,
monitorowanie usług (SMTP, HTTP, POP3, NNTP, SNMP, ICMP, FTP, SSH),
kontrola obciążenia CPU, ilości przestrzeni wolnej na dyskach, wykorzystanie pamięci RAM
pomiar wilgotności i temperatury w serwerowni, poprawności działania torów zasilania,
wykrywanie prób ataku w sieci firmowej,
badanie poprawności przebiegu procesu typu End Of Day,
weryfikacja czasu pracy personelu,
monitorowanie dostępności SLA.

Monitoring IT - wsparcie informatyczne B2B

 

Exabytes kieruje swoje usługi informatyczne do firm i instytucji zlokalizowanych na ternie Warszawy i okolic. Naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie i opiekę informatyczną. Rozwiązujemy problemy techniczne, pokazujemy w jaki sposób poradzić sobie z aktualizacjami oprogramowania oraz jego skonfigurowaniem. Nasi technicy IT zapewnią Państwu pełną obsługę informatyczną.

Wiemy, że sprawne funkcjonowanie systemów informatycznych jest jednym z kluczowych elementów decydujących o sprawnym funkcjonowaniu firm. Różnorodność segmentu informatycznego sprawia, że firma IT podejmująca się kompleksowej opieki informatycznej musi legitymować się, poza niezbędnymi certyfikatami i autoryzacjami, także doświadczeniem i szerokim zapleczem technologicznym. I właśnie na takie wsparcie mogą Państwo liczyć, nawiązując współpracę z nami.