Budowa instalacja sieci WIFI dla Hoteli, restauracji, centrów handlowych oraz obiektów gastronomicznych

WIFI dla Hoteli, restauracji, centrów handlowych oraz obiektów gastronomicznych.

Projektowanie i budowa sieci komputerowych WIFI dla Hoteli

Wykonujemy kompleksową usługę projektowania, instalacji, wdrożenia oraz opieki nad sieciami naszych Klientów.

 

 

 

 

Zawsze staramy się myśleć przyszłościowo przy doborze urządzeń.  Oczywiście trudno przewidzieć, jak sprawy będą miały się za dekadę, tak samo jak 10 lat temu mało kto spodziewał się, że obecnie niemal wszystko będzie połączone z siecią. Niemniej można spokojnie założyć, że liczba urządzeń bezprzewodowo łączących się z siecią będzie cały czas rosła i pod tym kontem zaplanujemy sieć.

 

Nasza oferta obejmuje:

Projekt nowej sieci 
Projektujemy od podstaw sieć dla nowo powstałych obiektów, restauracji, centrów handlowych oraz obiektów gastronomicznych

Modernizacja istniejącej sieci 
Analizujemy istniejącą sieć i staramy się zaproponować optymalne rozwiązanie,

Prace instalacyjne 
Kompleksowe okablowanie obiektu, instalację i konfigurację sprzętu,

Utrzymanie sieci
Dbamy o aktualizacje programowe jak i sprzętowe urządzeń zainstalowanych u naszych Klientów, tak aby wszelkie aktualizacje zabezpieczeń zawsze były aktualne i dostosowane do wymagań coraz to nowszych urządzeń sieci bezprzewodowych.

Dostęp do darmowej sieci WiFi w obiektach handlowych i usługowych takich jak Hotele, Restauracje czy Centra Handlowe w dzisiejszych czasach jest już wymaganym standardem. Sprawna realizacja wszystkich zadań przez sieć bezprzewodową , a także obsługa różnych modeli odpłatności wymaga odpowiedniej infrastruktury technicznej zarządzającej siecią WiFi.

Jednocześnie specyfika hoteli i podobnych obiektów narzuca dodatkowe wymagania, np:

Obsługa obszarów o bardzo dużej koncentracji użytkowników, tj.  sal konferencyjnych, w których konieczna może być jednoczesna obsługa nawet kilkuset użytkowników zlokalizowanych na niewielkim obszarze,

Konieczność zapewnienia dostępu do sieci internet oraz sieci lokalnej na terenie otwartym – co dotyczy w szczególności SPA, Basenów, Parków

 

Budowa sieci lan wifi HotSpot Hotel, Centrum handlowe, restauracja

Poprzez właściwy dobór sprzętu i oprogramowania możliwa jest realizacja sieci WiFi HotSpot obejmującej zasięgiem cały obiekt i gwarantującej wysoką wydajność transmisji, a także stabilność połączenia wraz z roamingiem pomiędzy urządzeniami dostępowymi .

 

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń jesteśmy w stanie rozdzielić sieci “Dla Gości” od sieci “Firmowej” bez instalacji dodatkowych urządzeń bezprzewodowych.

Zabezpieczymy twoją sieć przed ściąganiem z internetu zabronionej prawem treści

Odseparujemy klientów tak by czuli się bezpiecznie i komfortowo w Twojej sieci.

Odpowiednio zoptymalizujemy podział łącza internetowego w taki sposób by zmaksymalizować płynność działania internetu niezależnie od ilości gości.

Na bieżąco możemy monitorować Twoją sieć i kształtować ruch wewnątrz niej w newralgicznych strefach.