Kilka słów o nas

Kilka słów o Exabytes Firma IT

 

Prowadzimy kompleksową obsługę klienta w zakresie IT. Firma powstała w odpowiedzi na realne potrzeby rynku. Została stworzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu wysokiej jakości usług informatycznych. Podstawowym przedmiotem działalności jest integracja systemów teleinformatycznych oraz integracja infrastruktury teletechnicznej. W obu tych segmentach mamy ogromne doświadczenie będące wynikiem realizacji wielu projektów wdrożeniowych. Nasze wdrożenia wyróżniają się nie tylko wysoką jakością świadczonych prac, ale też najwyższym poziomem technicznym i dużą skalą trudności wykonania.

 

Nasza strategia

Wiedza i wieloletnie doświadczenie, zespół specjalistów oraz zorientowanie na potrzeby klienta pozwala nam oferować optymalne rozwiązania oparte na wzajemnej współpracy. Wspólnie analizujemy indywidualne potrzeby naszych partnerów i proponujemy najlepsze rozwiązania i możliwości, które zawsze przekładają się na realne korzyści.

Nasi specjaliści zafascynowani nowoczesnymi technologiami śledzą rynek informatyczny dając naszym klientom trafne rozwiązania umożliwiające szybkie i bezpieczne prowadzenie własnego biznesu. Jesteśmy nastawieni na sukces, nowe wyzwania oraz zmiany.

 

Nasza jakość

Przyjęta polityka jakości opiera się o wykwalifikowany zespół specjalistów zorientowanych na klienta. Politykę jakości realizujemy dostarczając usługi opieki informatycznej, outsourcingu i dostaw na najwyższym poziome. Jesteśmy zawsze otwarci na opinie naszych partnerów i uwzględniamy je przy naszej współpracy.

Nasze kompetencje i fachowość, samodoskonalenie oraz zapewnienie zgodności realizowanych działań z regulacjami prawnymi pozwala traktować nas jako solidnego partnera w biznesie.

 

 

Przykładowe referencje naszej firmy:

Zapraszamy do kontaktu z nami