Exabytes Firma informatyczna - o nas

O NAS
NASZE REFERENCJE

Exabytes Sp. z o.o.

Nasi specjaliści pracują w sektorze IT od końca lat 90 nieustannie podnosząc kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w swojej branży. Historia firmy rozpoczyna się w 2016 roku z chwilą otwarcia firmy Exabytes jako firmy jednoosobowej która przekształciła się w 2019 roku w Exabytes Sp. z o.o.. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji. Podstawowym przedmiotem działalności jest integracja systemów teleinformatycznych oraz integracja infrastruktury teletechnicznej. W obu tych segmentach mamy ogromne doświadczenie będące wynikiem realizacji wielu projektów wdrożeniowych. Nasze wdrożenia wyróżniają się nie tylko wysoką jakością świadczonych prac, ale też najwyższym poziomem technicznym i dużą skalą trudności wykonania.

o nas
Nasze referencje

NASZA STRATEGIA

Wiedza i wieloletnie doświadczenie, zespół specjalistów oraz zorientowanie na potrzeby klienta pozwala nam oferować optymalne rozwiązania oparte na wzajemnej współpracy. Wspólnie analizujemy indywidualne potrzeby naszych partnerów i proponujemy najlepsze rozwiązania i możliwości, które zawsze przekładają się na realne korzyści.

Nasi specjaliści zafascynowani nowoczesnymi technologiami śledzą rynek informatyczny dając naszym klientom trafne rozwiązania umożliwiające szybkie i bezpieczne prowadzenie własnego biznesu. Jesteśmy nastawieni na sukces, nowe wyzwania oraz zmiany.

nasza misja

NASZA JAKOŚĆ

Przyjęta polityka jakości opiera się o wykwalifikowany zespół specjalistów zorientowanych na klienta. Politykę jakości realizujemy dostarczając usługi opieki informatycznej, outsourcingu i dostaw na najwyższym poziome. Jesteśmy zawsze otwarci na opinie naszych partnerów i uwzględniamy je przy naszej współpracy.

Nasze kompetencje i fachowość, samodoskonalenie oraz zapewnienie zgodności realizowanych działań z regulacjami prawnymi pozwala traktować nas jako solidnego partnera w biznesie.

nasza jakosc

PRZYKŁADOWE REFERENCJE NASZEJ FIRMY:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI