Oferta stałej opieki informatycznej dla firm
outsourcing IT

Kalkulator cenowy kompleksowej obsługi informatycznej dla firm

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń do nas, a zrobimy to za Ciebie.

Kalkulator opieki IT

W przypadku firm z siedzibą na terenie Warszawy lub okolic, miesięczny koszt kompleksowej obsługi informatycznej możemy w miarę dokładnie oszacować specjalnie dla Ciebie stworzonym kalkulatorem, który na podstawie kilku danych na temat Twojej firmy wyliczy koszty naszej obsługi. W celu poznania pełnych Państwa potrzeb outsourcingu IT proponujemy bezpłatny audyt informatyczny.

1
Oddziały w różnych lokalizacjach
5
Wliczając również urządzenia przenośne – laptopy
0
Serwery (Windows / Linux / Qnap / Synology itp.)
Czas reakcji serwisu na podjęcie działania
0
Ilość dodatkowych wizyt w miesiącu
Abonament od:zł/mc
*– Dla każdego oddziału firmy 1-2 wizyty w miesiącu wliczone są w cenę abonamentu. Oraz nielimitowana pomoc zdalna / telefoniczna dla wszystkich użytkowników firmy. Wizyty nie posiadają limitu czasowego.
**– Dodatkowa wizyta nie posiada limitu czasowego.

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.
Kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

kalkulator umowy serwisowej IT

Dla kogo jest nasza oferta:

Opieka IT kierowana jest do wszystkich firm, instytucji, urzędów, szkół, które potrzebują pracować na sprawnym sprzęcie, i zależny im na szybkim i profesjonalnym usuwaniu wszelkich problemów związanych z ich funkcjonowaniem. Nie musicie Państwo zatrudniać informatyka. My posiadamy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam trafnie i szybko zdiagnozować przyczynę niesprawności i równie szybką tą przyczynę usunąć. Oszczędzają tym samym Państwo czas i pieniądze.

Opieka IT Warszawa

Autoryzowany partner:

Outsourcing IT – kompleksowa obsługa informatyczna firm realizowana na podstawie indywidualnych umów serwisowych, jest doskonałym rozwiązaniem na obniżenie kosztów obsługi informatycznej w firmie oraz podniesieniem bezpieczeństwa i ciągłości pracy infrastruktury komputerowej. Dzięki powierzeniu specjalistom zagadnień informatycznych, które często wymagają rozległej i specjalistycznej wiedzy, firma może całkowicie skupić się na realizowaniu swoich celów biznesowych.

Outsourcing IT – gwarancja ciągłości pracy

Oferujemy współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalną i optymalną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Poprzez systematyczne zadnia polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Twojego przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności. Chcemy żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i mieli tą świadomość, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie. Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń i sieci.

Korzyści ze stałej współpracy serwisowej

szybki czas reakcji na zgłoszone problemy, dostęp do wiedzy specjalistów z różnych dziedzin, niższe koszty usług serwisowych w porównaniu ze standardowym cennikiem, możliwość wypożyczenia sprzętu na czas naprawy, bezpłatne porady dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania, rozwoju infrastruktury informatycznej.

Umowa serwisowa z limitem godzin

stała opłata miesięczna, która umożliwia wykorzystanie określonej liczby godzin na interwencje serwisowe, stała opłata miesięczna kalkulowana jest na preferencyjnych warunkach w stosunku do opłat standardowych, godziny usług serwisowych, które zostały wykonane ponad określony limit, fakturowane są według stawki uzgodnionej w umowie, faktura VAT za usługi serwisowe jest wystawiana na koniec miesiąca rozliczeniowego z terminem odroczonej płatności.

Dzięki nieustannie podnoszonym kompetencjom naszych specjalistów w zakresie najnowocześniejszych technologii, a także dzięki stale podnoszonej wiedzy firma może zaoferować usługi doradcze oraz informacyjne w zakresie infrastruktury komputerowej Państwa firmy.

W ofercie znajduje się indywidualny, dostosowany do wymagań każdego klienta, dobór rozwiązań IT, dzięki którym firma zyska wysoką efektywność, bezpieczeństwo i stabilność, a zarazem konkurencyjność na rynku. Nie ma znaczenia, czy jest to małe bądź średnie przedsiębiorstwo, czy ogromna korporacja – jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

O komputerach wiemy wszystko, potrafimy zaprojektować idealną sieć komputerową, dobrać odpowiedni sprzęt, zapewnić help-desk na wysokim poziomie.

Klienci otrzymują wsparcie już na etapie planowania rozwiązań IT. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów opieka informatyczna nad przedsiębiorstwem nie stanowi dłużej problemu firmy. Oferujemy szybki i prosty outsourcing usług IT, a ponieważ jest to specjalizacja firmy można mieć pewność, że usługi będą świadczone na wysokim poziomie.