Oferta stałej opieki informatycznej dla firm
outsourcing IT

PRZYKŁADOWE CENY KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ DLA FIRM

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń do nas, a zrobimy to za Ciebie.

Outsourcing IT – kompleksowa obsługa informatyczna firm realizowana na podstawie indywidualnych umów serwisowych, jest doskonałym rozwiązaniem na obniżenie kosztów obsługi informatycznej w firmie oraz podniesieniem bezpieczeństwa i ciągłości pracy infrastruktury komputerowej. Dzięki powierzeniu specjalistom zagadnień informatycznych, które często wymagają rozległej i specjalistycznej wiedzy, firma może całkowicie skupić się na realizowaniu swoich celów biznesowych. W celu poznania pełnych Państwa potrzeb opieki it proponujemy bezpłatny audyt informatyczny.

Outsourcing IT – kompleksowa obsługa informatyczna firm (cennik)

Proponowane pakiety (stała umowa opieki serwisowej)

LITE BASIC BIZNES
Sugerowana maksymalna ilość komputerów * do 10 do 20 do 35
Helpdesk telefoniczny / mailowy / praca zdalna 10 h/mc 20 h/mc bez limitu
Helpdesk u klienta 5 h/mc 12 h/mc 30 h/mc
Ilość wizyt miesięcznie 1 2 4
Czas reakcji na zgłoszenie krytyczne 30 min 15 min 10 min
Doradztwo informatyczne tak tak tak
Dojazd do Klienta koszt / czas 50 zł / 6h w cenie / 4h w cenie / 1h
Abonament miesięczny netto 500 zł 1000 zł 2500 zł

* – sugerowana ilość komputerów jest optymalną ilością sprzętu w stosunku do czasu i ilości wizyt serwisowych w miesiącu, gwarantująca odpowiednią ilość czasu technika na opiekę każdego stanowiska komputerowego.
** – dojazd do Klienta w obrębie miasta Warszawa (nie uwzględnia ewentualnych kosztów parkowania). Dojazd powyżej 30km stawka negocjowana indywidualnie do umowy.

Dodatkowe rozszerzenia usług wybranego pakietu

LITE BASIC BIZNES
Administrowanie stroną www / pocztą w jednej domenie 50 zł w cenie w cenie
Administrowanie serwerem (MS Windows) QNAP, Synology itp. 100 zł/szt 1 serwer w cenie 2 serwery w cenie
Administrowanie urządzeniami sieciowymi (zarządzanymi) 50 zł/szt w cenie w cenie
Konfiguracja nowego sprzętu sieciowego 100 zł/szt w cenie w cenie
Dodatkowa godzina zdalna 50 zł 30 zł w cenie
Dodatkowa godzina pracy u klienta 80 zł 70 zł 60 zł

Cennik usług informatycznych dla klientów bez stałej umowy serwisowej

Rodzaj wykonanej usługi ceny netto
Instalacja i konfiguracja serwera indywidualnie
Instalacja systemu operacyjnego Windows + sterowniki urządzeń od 150 zł
Instalacja oprogramowania (pakiet biurowy, program graficzny, gry itp.) stawka godzinowa
Odwirusowanie / optymalizacja / czyszczenie komputera od 150 zł / szt
Instalacja drukarki sieciowej lub dysku sieciowego 50 zł / szt
Modernizacja komputera 150 zł + koszt części 
Konfiguracja urządzeń sieciowych od 100 zł 
Budowa – instalacja sieci LAN, WiFi od 200 zł / punkt sieciowy + urządzenia 
Pierwsza rozpoczęta godzina pracy u klienta 125 zł
Każda kolejna rozpoczęta godzina pracy 90 zł

Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Są jedynie podstawą do indywidualnej wyceny usług.

Dla kogo jest nasza oferta:

Opieka IT kierowana jest do wszystkich firm, instytucji, urzędów, szkół, które potrzebują pracować na sprawnym sprzęcie, i zależny im na szybkim i profesjonalnym usuwaniu wszelkich problemów związanych z ich funkcjonowaniem. Nie musicie Państwo zatrudniać informatyka. My posiadamy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam trafnie i szybko zdiagnozować przyczynę niesprawności i równie szybką tą przyczynę usunąć. Oszczędzają tym samym Państwo czas i pieniądze.

W ramach serwisu nasza firma zobowiązuje się m.in. do:

usuwania wszelkich awarii związanych z błędnym działaniem sprzętu komputerowego i zainstalowanego na tym sprzęcie oprogramowaniem systemowym, konserwacji sprzętu komputerowego będącego Państwa własnością w ustalonej ilości komputerów stacjonarnych i laptopów oraz podłączony do nich sprzęt sieciowy i drukujący, dokonywanie raz w miesiącu sprawdzenia sprzętu objętego serwisem pod względem ochrony antywirusowej i zabezpieczenia przetwarzanych na tym sprzęcie danych, instalacji dostarczonego oprogramowania na komputerach objętych serwisem, na Państwa życzenie, możemy dokonywać systematycznych kopii zapasowych podnosząc tym samym bezpieczeństwo i chroniąc je przed ich utratą, przypadkowym lub celowym usunięciu. Ceny usługi serwisowej są indywidualnie negocjowane i zależą od ilości komputerów objętych serwisem, złożoności specjalistycznego oprogramowania z którego Państwo korzystają oraz Państwa lokalizacji. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu z nami, a my postaramy się przygotować Państwu satysfakcjonującą ofertę.

Outsourcing IT – gwarancja ciągłości pracy

Oferujemy współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalną i optymalną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Poprzez systematyczne zadnia polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Twojego przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności. Chcemy żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i mieli tą świadomość, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie. Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń i sieci.

Korzyści ze stałej współpracy serwisowej

szybki czas reakcji na zgłoszone problemy, dostęp do wiedzy specjalistów z różnych dziedzin, niższe koszty usług serwisowych w porównaniu ze standardowym cennikiem, możliwość wypożyczenia sprzętu na czas naprawy, bezpłatne porady dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania, rozwoju infrastruktury informatycznej.

Umowa serwisowa z limitem godzin

stała opłata miesięczna, która umożliwia wykorzystanie określonej liczby godzin na interwencje serwisowe, stała opłata miesięczna kalkulowana jest na preferencyjnych warunkach w stosunku do opłat standardowych, godziny usług serwisowych, które zostały wykonane ponad określony limit, fakturowane są według stawki uzgodnionej w umowie, faktura VAT za usługi serwisowe jest wystawiana na koniec miesiąca rozliczeniowego z terminem odroczonej płatności.

Dzięki nieustannie podnoszonym kompetencjom naszych specjalistów w zakresie najnowocześniejszych technologii, a także dzięki stale podnoszonej wiedzy firma może zaoferować usługi doradcze oraz informacyjne w zakresie infrastruktury komputerowej Państwa firmy.

W ofercie znajduje się indywidualny, dostosowany do wymagań każdego klienta, dobór rozwiązań IT, dzięki którym firma zyska wysoką efektywność, bezpieczeństwo i stabilność, a zarazem konkurencyjność na rynku. Nie ma znaczenia, czy jest to małe bądź średnie przedsiębiorstwo, czy ogromna korporacja – jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

O komputerach wiemy wszystko, potrafimy zaprojektować idealną sieć komputerową, dobrać odpowiedni sprzęt, zapewnić help-desk na wysokim poziomie.

Klienci otrzymują wsparcie już na etapie planowania rozwiązań IT. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów opieka informatyczna nad przedsiębiorstwem nie stanowi dłużej problemu firmy. Oferujemy szybki i prosty outsourcing usług IT, a ponieważ jest to specjalizacja firmy można mieć pewność, że usługi będą świadczone na wysokim poziomie.