Oferta stałej opieki informatycznej dla firm
outsourcing IT

PRZYKŁADOWY CENNIK OPIEKI INFORMATYCZNEJ

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń, a zrobimy to za Ciebie.

SILVER

od 500 zł/mc

PAKIET SILVER

Komputery: 3-15
Serwery: 0-1
Ilość godzin serwisowych: 4-8
obecność technika:na życzenie
Czas reakcji: do 3h
HelpDesk w godzinach: 9-17
Pomoc zdalna: 1-3h
Dojazd: płatny

od 500zł / mc

Zapytaj o ofertę
napisz lub zadzwoń do nas

GOLD

od 1000 zł/mc

PAKIET GOLD

Komputery: 16-25
Serwery: 1-2
Ilość godzin serwisowych: 8-20
obecność technika: na życzenie
Czas reakcji: do 1h
HelpDesk w godzinach: 7-19
Pomoc zdalna: 5-10h
Dojazd: w cenie

od 1000zł / mc

Zapytaj o ofertę
napisz lub zadzwoń do nas

PLATINUM

od 2000 zł/mc

PAKIET PLATINUM

Komputery: od 26
Serwery: od 2
Ilość godzin serwisowych: od 25
obecność technika: na życzenie
Czas reakcji: do 15min
HelpDesk w godzinach: 7-22
Pomoc zdalna: bez limitu
Dojazd: w cenie

od 2000zł / mc

Zapytaj o ofertę
napisz lub zadzwoń do nas

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Dla kogo jest nasza oferta:

Opieka IT kierowana jest do wszystkich firm, instytucji, urzędów, szkół, które potrzebują pracować na sprawnym sprzęcie, i zależny im na szybkim i profesjonalnym usuwaniu wszelkich problemów związanych z ich funkcjonowaniem. Nie musicie Państwo zatrudniać informatyka. My posiadamy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam trafnie i szybko zdiagnozować przyczynę niesprawności i równie szybką tą przyczynę usunąć. Oszczędzają tym samym Państwo czas i pieniądze.

Autoryzowany partner:

Outsourcing IT – kompleksowa obsługa informatyczna firm realizowana na podstawie indywidualnych umów serwisowych, jest doskonałym rozwiązaniem na obniżenie kosztów obsługi informatycznej w firmie oraz podniesieniem bezpieczeństwa i ciągłości pracy infrastruktury komputerowej. Dzięki powierzeniu specjalistom zagadnień informatycznych, które często wymagają rozległej i specjalistycznej wiedzy, firma może całkowicie skupić się na realizowaniu swoich celów biznesowych.

Outsourcing IT – gwarancja ciągłości pracy

Oferujemy współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalną i optymalną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Poprzez systematyczne zadnia polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Twojego przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności. Chcemy żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i mieli tą świadomość, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie. Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń i sieci.

Korzyści ze stałej współpracy serwisowej

szybki czas reakcji na zgłoszone problemy, dostęp do wiedzy specjalistów z różnych dziedzin, niższe koszty usług serwisowych w porównaniu ze standardowym cennikiem, możliwość wypożyczenia sprzętu na czas naprawy, bezpłatne porady dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania, rozwoju infrastruktury informatycznej.

Stała umowa serwisowa

stała opłata miesięczna, która umożliwia wykorzystanie określonej liczby godzin / wizyt na interwencje serwisowe, stała opłata miesięczna kalkulowana jest na preferencyjnych warunkach w stosunku do opłat standardowych, godziny usług serwisowych, które zostały wykonane ponad określony limit, fakturowane są według stawki uzgodnionej w umowie, faktura VAT za usługi serwisowe jest wystawiana na koniec miesiąca rozliczeniowego z terminem odroczonej płatności.

Dzięki nieustannie podnoszonym kompetencjom naszych specjalistów w zakresie najnowocześniejszych technologii, a także dzięki stale podnoszonej wiedzy firma może zaoferować usługi doradcze oraz informacyjne w zakresie infrastruktury komputerowej Państwa firmy.

W ofercie znajduje się indywidualny, dostosowany do wymagań każdego klienta, dobór rozwiązań IT, dzięki którym firma zyska wysoką efektywność, bezpieczeństwo i stabilność, a zarazem konkurencyjność na rynku. Nie ma znaczenia, czy jest to małe bądź średnie przedsiębiorstwo, czy ogromna korporacja – jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

O komputerach wiemy wszystko, potrafimy zaprojektować idealną sieć komputerową, dobrać odpowiedni sprzęt, zapewnić help-desk na wysokim poziomie.

Klienci otrzymują wsparcie już na etapie planowania rozwiązań IT. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów opieka informatyczna nad przedsiębiorstwem nie stanowi dłużej problemu firmy. Oferujemy szybki i prosty outsourcing usług IT, a ponieważ jest to specjalizacja firmy można mieć pewność, że usługi będą świadczone na wysokim poziomie.